Оксана Сироїд: «Оборонний бюджет України складається всього з восьми рядків. Це блеф!»

Вивчаючи проект державного бюджету на 2018 рік, підготовлений Кабміном, неможливо сказати, куди планується витратити кошти. Про це заявила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Вона зауважує: «Наприклад, оборонний бюджет – це вісім рядків. Там написано; 89 мільярдів ми поділимо – 69 мільярдів на одну статтю, 14 мільярдів ще на якусь статтю і ще трошки кудись роздамо. 

До прикладу, оборонний бюджет Сполучених Штатів – це 120 сторінок, не лінійок. Там розписано детально, скільки буде куплено танків, яких танків, за якою ціною, куди вони будуть скерованіЧерез це дуже легко бачити, що і для чого купуєтьсялегко оцінити, досягнуто щось чи ні». Це постійний контроль з боку платників податків.

У нас же, акцентує віце-спікер, чиновники кажуть: «Ми покращимо»«Однак звідки ми це знаємо? – підсумовує Оксана Сироїд. – Невідомо, що було цього року, адже ніколи не бачили звіту Уряду по виконанню бюджету, не знаємо, що він планував,досягнув і наскільки те, що сьогодні пропонується краще за те, що було. Тому це все блеф та голі декларації, за якими немає реальних фактів та цифр».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини