Оксана Сироїд: «Німеччина і Франція можуть нав’язати новому Президенту російську історію»

Як наголошує віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, за внутрішньополітичними баталіями Україна не бачить загострення зовнішньополітичної загрози.

«Відбулась розмова між президентом Путіним, канцлеркою Меркель і президентом Макроном. Інформація з Кремля про цю розмову є тривожним сигналом. Обговорювалося фактично відновлення тиску на Україну з метою постійного запровадження особливого статусу для окупованого Донбасу і амністії для бойовиків. Це виключно російська історія, яку будуть нав’язувати новому Президенту».

Також Сироїд прокоментувала ідею Андрія Богдана, Голови адміністрації Президента, провести референдум, де визначити формат переговорів з РФ.

«Ніякого референдуму про політику стосовно Росії не повинно бути. Українці , як громадяни будь-якої іншої країни, обирають собі владу, щоб влада їх захищала від ворога. Ми маємо Президента – це Верховний Головнокомандувач, людина, яка відповідає за зовнішню політику та безпеку. Для цього у Президента є армія і дипломатія, і не треба перекладати відповідальність на людей».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини