Оксана Сироїд: «Ніхто не може бути понад законом»

Ніхто, у тому числі і народний депутат, не може бути понад законом України. Відтак, якщо нардеп знаходиться під підозрою, з нього слід зняти недоторканність, аби провести ефективне розслідування. Про це заявила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд під час мітингу за зняття недоторканності з п’яти нардепів, який відбувся вранці у вівторок під будівлею парламенту.

Вона зауважила, що необхідно підтримати подання на зняття недоторканності, затримання і арешт депутатів, чию причетність до корупції встановили НАБУ і САП. Віце-спікер нагадує: лише за таких умов можна буде провести ефективне слідство.

«Ніхто не може бути понад законом України, опираючись на свою недоторканність. Сьогоднішній день – тест для кожного депутата. Йдеться про те, наскільки він відповідає очікуванням своїх виборців», – відзначила Оксана Сироїд.

Ініціативу підтримав і народний депутат Семен Семенченко, який додав: «Чим страшна недоторканність? Тим, що Генеральний прокурор обирається більшістю депутатів Верховної Ради. Таким чином, більшість вибиває собі право безкарно красти за умови, що голосуватиме за все, що є вигідним для олігархів», – зазначив Семенченко.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада розгляне подання правоохоронців щодо зняття недоторканності з п’яти народних обранців.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини