Оксана Сироїд: «Не можна допустити, щоб наступні п’ять років ми мали ту саму владу!»

Коментуючи рішення Андрія Садового не кандидувати на посаду Президента України та підтримати у цій боротьбі Анатолія Гриценка, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд наголошує, що об’єднання демократичних сил – це єдиний шанс змінити олігархічне керівництво держави.

Політик деталізує: «Якщо сьогодні подивитися на четвірку лідерів рейтингів президентських перегонів, то кожен з них має тією чи іншою мірою залежність від Росії. Можна казати про міру цієї залежності, але ця залежність є великим ризиком. На жаль, діяльність нинішнього Президента довела, що антиросійською є тільки його риторика, але не дії. Мова, в тому числі, про розкрадання в армії».

Схожа ситуація нині спостерігається в парламенті, де понад 300 людей підкоряються олігархам, які більшою чи меншою мірою також залежать від Росії.

Оксана Сироїд констатує: «Ми можемо зламати цей момент і на президентських, і на парламентських виборах. Власне, об’єднання демократичних кандидатів, про яке йдеться, робиться з однією метою – щоб ми обирали не між більшим та меншим злом, не між більш та менш проросійськими кандидатами. Я хочу, щоб ми обирали українського кандидата. Не можна допустити, щоб наступні п’ять років ми мали ту саму владу. Так само не можна допустити, щоб сьогодні між собою змагалися тільки представники олігархів».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини