Оксана Сироїд: «Не можна бавитися в піддавки з ворогом»

Оксана Сироїд категорично проти продовження дії Закону про особливий статус Донбасу. На цьому віце-спікер наголосила під час засідання Погоджувальної ради парламенту.

«Нам кажуть, що не буде боляче і треба продовжувати, бо це потрібно нашим міжнародним партнерам, але для чого потрібно це нам? Що дія цього закону дала Україні? Під час одного з останніх візитів до Німеччини високопосадовець тамтешнього уряду прямими текстом сказав: Росія потерпає від наших санкцій, Росія мучиться, а ви не хочете особливий статус впроваджувати».

Продовження дії цього закону також вимагає і влада.

Однак Оксана Сироїд акцентує: «Продовження цього закону – це рух у фарватері Москви. Це перетворення України із суб‘єкта на об‘єкт. Коли Україна вже не є жертвою, коли Росія вже не є агресором, не є вже навіть «партнером», а перетворюється на жертву. Не можна бавитися в піддавки з ворогом. Не можна бути фарисеєм, не можна досягнути доброго результату злими намірами і злоякісними рішеннями».

Крім того, Сироїд дорікнула Президентові у махінаціях з черговою «перемогою»:
«Сьогодні ви доповідаєте велику перемогу і передання двох американських катерів для військово-морського флоту, то скажіть людям, що ці катери понад два роки простояли в порту тільки через те, що Президент України хотів заробити на цьому, хотів, щоби продали їх через «Укроборонпром», а не напряму Міністерству оборони».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини