Оксана Сироїд: «Найбільша проблема для України – це зовнішня політика нинішньої влади, зведена до двох абзаців «мінських угод».

Україна потерпає від відсутності зовнішньої політики влади. Фактично за попередньої влади зовнішня політика крутилася довкола «мінських угод», а при нинішній владі всі міжнародні відносини України звелися до двох абзаців «мінських угод» – так званої «формули Штайнмаєра». Як наслідок, країна не будує стратегічних стосунків із своїми зовнішніми партнерами.

Про це заявила Оксана Сироїд, лідерка політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» в ефірі телеканалу «Прямий».

«Сьогодні фактично вся зовнішня політика України звелася до «формули Штайнмаєра». Так, якщо в минулій каденції вона «танцювала» довкола «мінських угод», то тепер стала ще вужчою – два абзаци з цих угод визначають зовнішню політику України. Через таке зациклення не будуються стратегічні стосунки з нашими партнерами», – заявила Оксана Сироїд.

Лідерка «Самопомочі» додала, що нова влада не звертає взагалі уваги на зовнішню політику. Зараз ситуація не найкраща, адже Україна в епіцентрі скандалу в США. Однак, підвищену увагу світової спільноти можна використати на власну корить. «Для нас це можливість, щоб в США почули про Україну щось інше, а не тільки в контексті скандалу. Сьогодні всі хочуть почути щось про нашу державу, і будь-яка інформація буде сприйнята. Та є лише порожнеча. Ніхто не доносить жодної інформації про Україну до США. Такі кроки мала би робити передусім влада, зокрема президент, посольство, та в нас навіть немає посла», – підкреслила Сироїд.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини