Оксана Сироїд: «Ми робимо вигляд, що розглядаємо закони у той момент, коли деспотична машина душить людей»

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд звертає увагу парламентарів на те, що діється зараз на вулицях Києва:

«Ми робимо вигляд, що нічого не відбувається, що ми просто тут працюємо, розглядаємо закони у той момент, коли деспотична машина душить людей.

Не йдеться про особистості — до них можна ставитися по-різному. Йдеться про державу і про свободу людини. Про повагу до державних інститутів», – наголошує Оксана Сироїд.

Зважаючи на те, що деякі народні депутати почали викрикувати під час її виступу, віце-спікер сказала: «Ви кричите, бо зневажаєте державні інститути. Але наступними прийдуть по вас. І не буде кому кричати».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини