Оксана Сироїд: «Хочете вступу до НАТО — знищіть «радянську армію» в Україні»

За словами віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, вчергове за гаслами про вступ до НАТО влада хоче приховати злочинну бездіяльність впродовж чотирьох років війни.

Вона наголошує, що план вступу до НАТО — це солдат, який знає, як воювати, знає, за що він воює і має чим воювати; це Головнокомандувач, який дбає про своїх солдатів; це прозорий оборонний бюджет і система командування, яка дбає про солдата: «Натомість законопроект Президента про національну безпеку, так само як і Широкий Лан, «Укроборонпром» і військова прокуратура — це насправді руйнування української армії і вступ в Росію». 

«Хочете вступу до НАТО — будь ласка, знищіть «радянську армію» в Україні, припиніть красти з війська, знищіть «Укроборонпром» і прийміть указ про застосування Збройних сил України. Оце буде вступ до НАТО», – сказала Оксана Сироїд.

Відтак, під час погоджувальної ради парламенту віце-спікер закликала включити у порядок денний законопроект 6052 щодо удосконалення проходження громадянами військової служби, який, за її словами, захищатиме Збройні сили України.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини