Оксана Сироїд – депутатам: «Ви руйнуєте національну безпеку та ризикуєте втратити союзників!»

Ухвалений парламентом у першому читанні президентський проект закону про національну безпеку – це чергове шахрайство влади.  У цьому переконана віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд:

«Немає там ані НАТО, ані національної безпеки. НАТО – це система колективної безпеки, базована на принципах демократії. Запропонований законопроект базується на принципах авторитаризму. Це непоєднані системи.

Цивільний парламентський контроль – це не декларації в законі, а прозорий оборонний бюджет, який сьогодні став для багатьох комерцією. Цивільний парламентський контроль – це контроль за генералітетом, аби у нас не було «Широкого лану» та ганьби, яку переживають наші солдати.

Командування та контроль, відповідно до стандартів НАТО, це не хаос, який ви пропонуєте у своєму законопроекті, а система, яка дозволить зберегти гідність та життя солдата».

Оксана Сироїд попередила: «Якщо ви й далі ухвалюватимете такі закони, то своїми руками зруйнуєте cнаціональну безпеку України та втратите можливість вступу у НАТО та підтримку своїх союзників».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини