Офіційно: Владиславу Марченку, заступнику голови обласної ради, вручено підозру

Владиславу Марченку вручили підозру за статтею 191 – заволодіння майном в особливо великих розмірах – 87
мільйонів гривень.

У тексті підозри перелічено ряд об’єктів, сума виконання робіт за якими становить рівно 87 мільйонів гривень. Це – багатофункціональні стадіони у Запоріжжі, і кожен може побачити, що будівельні роботи завершено.

«Незрозуміло, як можна «розкрасти» гроші, якщо це – вартість вже виконаних робіт, – прокоментував адвокат Сергій Барбашин. – Незрозуміло, якщо всі гроші було розкрадено, за які кошти виконано роботи. Крім того, хочу зазначити, що усіх підрядників було визначено через систему Prozzoro».

Народні депутати від фракції «Самопоміч» засудили такі звинувачення та наголосили, що у наявності усі ознаки політичних переслідувань. Команда «Самопомочі» підтримуватиме очільника запорізького осередку під час судового засідання з визначення запобіжного заходу.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини