Офіційна заява «Самопомочі» щодо законопроекту про припинення економічної блокади Донбасу

Проект закону «Про припинення економічної та транспортної блокади території України, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», який був зареєстрований депутатом фракції –  суперечить позиції фракції та партії. Цей законопроект – втілення мрії олігархів, що прагнуть відновити заробіток на крові, та Кремля, якому потрібно підгодовувати свою окупаційну владу.

Фракція «Самопоміч» обстоює позицію, що торгівля з ворогом є нищівною для української держави.  Депутати фракції вимагають визнання Росії країною-агресором, яка окупувала частину території України, і заборону будь-яких відносин з окупованим Кримом та окупованими територіями Донеччини та Луганщини, окрім гуманітарної допомоги. Все це є в законопроекті “Про тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України”.

Століття тому один мудрець сказав:

«Чи знаєте ви шлях війни? Це шлях дисципліни і відмови від вигоди. Це шлях бойових колісниць і важкої ходи піхоти. Це шлях пороху і заліза.

Чи знаєте ви шлях миру? Це шлях торгівлі і пісні. Це шлях відчинених дверей та відкритих кордонів. Це шлях пахощів і золота.

Чи знаєте ви шлях війни та миру? Горе країні, в якій правителі і народ плутають шлях війни та шлях миру».

Щоб шлях війни, нав’язаний Росією, змінився шляхом миру і торгівлі, ми повинні побачити, як російська армія залишає окуповані території, як Росія відновлює знищену нею ж інфраструктуру, як просить пробачення у матерів і дітей загиблих.

Не раніше.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини