Заява Харківського осередку «Об’єднання «Самопоміч» щодо безпрецедентного тиску влади на депутатів та активістів партії

17 листопада, під час робочої поїздки Голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка по Харківщині, шість вищих навчальних закладів міста відмовили йому у зустрічі-лекції зі студентами. Тема лекції історична, без будь-якого політичного підтексту. Сім великих місцевих підприємства не дали згоди на зустрічі із керівництвом та робочими колективами, серед них – один з великих харківських заводів, на якому, очевидно, через тиск на керівництво, візит було скасовано за півгодини до початку.

В населених пунктах Харківського району, де Олег Березюк мав змогу зустрітися та поспілкуватись із місцевими мешканцями, людей, які були присутніми на зустрічах, викликають до СБУ.

Сьогодні, 18 листопада у Харкові проводиться форум молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч», на якому присутній лідер партії Андрій Садовий. В рамках форуму було заплановано панельну дискусію із членами молодіжної організації за участі Андрія Садового та народних депутатів Олега Березюка, Олени Сотник, Романа Семенухи, Ярослава Маркевича. Також була запланована зустріч лідера партії із депутатами «Самопомочі» Харкова, Харківської області та ініціативними групами. За кілька годин до початку роботи форуму організатори отримали повідомлення про те, що приміщення медіа-центру «Время», в якому мали проходити заходи, не доступне – ніби то через загоряння електропроводки.

В ХОПП «Об’єднання «Самопоміч» розцінюють такі дії як продовження боротьби з інакомисленням, яку вже давно та системно веде харківська міська та обласна влада.

На депутатів та активістів «Самопомочі», які борються з корупцією, вже відкрито низку кримінальних проваджень, періодично здійснюються обшуки з боку правоохоронних органів та відбувається перешкоджання депутатської діяльності.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини