Офіційна позиція «Самопомочі» щодо закону про нульове декларування

На цьому тижні з’явилась інформація про ініціативу Адміністрації Президента прийняти спеціальний закон про нульове декларування.

Фракція “Об’єднання “Самопоміч” переконана, що це спроба звільнити всіх українських чиновників (суддів, прокурорів, народних депутатів та інших) від кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

Нагадаємо, що до 31 жовтня 2016 року відповідно до законодавства про боротьбу з корупцією всі чиновники зобов’язані задекларувати свої статки і в перше в житті пояснити джерела їх походження.

Для дорогих (в буквальному сенсі) клептократів наступає той жахливий момент, коли треба показувати суспільству награбоване.

Детективи Антикорупційного бюро, уповноважені розслідувати злочини за незаконне збагачення, вже з нетерпінням чекають на подання декларацій чиновниками-корупціонерами.

Показовим є той факт, що в запропонованій концепції нульового декларування вікно для легалізації незаконно отриманого майна відкривається з 1 жовтня 2016 року! Фактично це дасть можливість корупціонерам протягом місяця легалізувати награбовані статки та уникнути кримінальної відповідальності.

Запропонована концепція нульового декларування йде в протиріччя з домовленостями з МВФ про не впровадження Україною законів, які передбачатимуть податкову амністію.

Ми переконані, що закон про нульове декларування за жодних умов не можна приймати до закінчення терміну подачі електронних декларацій чиновниками.

Фракція “Об’єднання “Самопоміч”

object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією