«Одеса має приймати великий потік туристів цілий рік», – Андрій Садовий
Не 45 а 365 днів. Якісне сполучення усіма видами транспорту та щотижневе проведення різнопланових подій створить стабільний туристичний потік в Одесу протягом року.
Як збільшити туристичний потенціалу портового міста – кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий поділився досвідом під час робочого візиту в Одесу. 
«Одеса взимку має свій шарм і свою атмосферу, але її треба відкрити для України та світу. Перший крок – транспортна доступність міста. Насамперед, уможливити на державному рівні якісне авіаційне сполучення. Щоб були регулярні авіарейси в Одесу з Ужгорода, Львова, Вінниці, Харкова, Дніпра, Запоріжжя. А не тільки з Києва, як є зараз», – пояснює Андрій Садовий.
Політик додає, що паралельно слід будувати нові, якісні дороги на основі бетонних технологій та розвивати швидкісне залізничне сполучення.
«Також важливо, щоб кожного тижня в Одесі відбувалися цікаві івенти, конференції. У всій державі мають говорити про ділову активність в Одесі. Тому що просто приїхати і побачити море – це круто, але мають бути ще постійні події. А для цього має спрацювати креативний спектр міста. Має бути синергія, спільна робота міської влади, бізнесу, громадських і наукових середовищ. Тоді можна набагато більше зробити», – наголосив Садовий.
object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини