Обов’язок парламенту – визнати факт окупації і припинити торгівлю з окупантом, – Сироїд

Як зазначає заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд, останніми днями, особливо у зв’язку із сумними подіями в Авдіївці, влада знову повернулась до риторики про військо, про наших героїв, про російського агресора.

«Але підводячись і поминаючи наших солдатів, ми робимо все для того, щоби остаточно знищити українське військо, деморалізуючи його. Бо що повинні відчувати солдати на передовій, спостерігаючи за торгівлею, яку ведуть на їхній крові? Вони змушені зупиняти вогонь для того, щоби безпечно проїхали ешелони, які забезпечують збагачення людей по обидва боки від лінії зіткнення.

Сьогодні це не просто торгівля на крові, не просто підтримання окупанта, це – повне звільнення Росії від відповідальності за всі наслідки окупації», – зазначає Оксана Сироїд.

Віце-спікер наголошує, що обов’язок парламенту – визнати факт окупації і припинити торгівлю з окупантом та його збагачення: «Якщо український парламент цього не зробить, цього не зробить ніхто у світі».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини