Облгази системно шантажують ОСББ

Виступила сьогодні на засіданні Кабінету міністрів про систематичне шантажування облгазами ОСББ.

З усіх регіонів України у Київ надходять сотні листів від ОСББ, про погрози з боку облгазів відключити газ. Привід для відключень один – тиск на людей з метою змусити укласти кабальні договори про обслуговування внутрішніх газопроводів.

Деякі облгази вже вдавалися до відключень газу. У травні цього року я особисто була вимушена втрутитися з метою поновлення газопостачання десяткам сімей в місті Гадяч Полтавської області.

Облгази змушують людей сплачувати додатково щомісячну платню – десь 30 гривень, а десь 300.

Та чи збираються монополісти справді щось обслуговувати? Коли ми востаннє бачили газовиків під час періодичного обслуговування у своїх багатоповерхівках?

Вся проблема у нормативній базі, яку не можуть довести до ладу НКРЕКП та Міненерговугілля. Досі не визначено чіткий перелік робіт який має здійснюватися на внутрішніх газопроводах

Вимагаю в Уряду дати чітке і однозначне доручення про недопущення погроз на адресу ОСББ про відключення газу. Починаються холоди і багатьох «підмиває» знову взятися за шантаж людей.

Влада має виписати чіткі нормативні документи, що покладають всю повноту відповідальності за технічну експлуатацію газових мереж на облгази. Облгази вже отримують платню від споживачів за розподіл газу. Ніяких додаткових платежів, крім тарифу, не має бути.

Іншого варіанту мешканці десятків тисяч газифікованих багатоповерхівок не зрозуміють і не приймуть.

Не допустимо газового шантажу!

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті