«Обласні державні адміністрації потрібно ліквідувати», – Андрій Садовий

Замість обласних державних адміністрацій – невеликі офіси, які допомагатимуть містам координуватися з урядом. Такий варіант оптимізації державного управління та скорочення видатків з бюджету лідер «Об’єднання «Самопоміч» та міський голова Львова Андрій Садовий запропонував під час зустрічі зі студентами Сумського Державного Університету.

Андрій Садовий зустрівся з студентами, щоб презентувати своє бачення розвитку України та почути про проблеми, які турбують молодь. Зокрема, студентів цікавили можливості збільшення державного бюджету.

«Бюджет країни – приблизно 1 трильйон гривень. Він не такий, як хотілося б, грошей зайвих немає. Але якщо ми почнемо впроваджувати цифрову економіку, тоді є шанс його збільшити. Так ми зможемо суттєво скоротити кількість людей, які працюють в державному управлінні.

Вважаю, що в Україні потрібно ліквідувати обласні державні адміністрації як владу. Користі від них немає. Основну ставку потрібно робити на міста. А замість ОДА повинні бути невеликі офіси, які мають бути у підпорядкуванні уряду і допомагати містам мати кращу координацію з Кабінетом Міністрів», – поділився Андрій Садовий.

На його переконання, це серйозно зменшить бюджетне навантаження, вивільнить кошти, які можна буде інвестувати в технології, що дадуть найбільший «вихлоп» для країни.

Додамо, у державному бюджеті на поточний рік для обласних державних адміністрацій уряд передбачив майже 10 мільярдів гривень. Це на 43,5% більше, аніж було у 2017 році.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини