«Об’єднання «Самопоміч» подолало 5% бар’єр на виборах у 11 ОТГ

18 грудня відбулися вибори у 143 об’єднаних територіальних громадах в Україні. Представники політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» брали участь у виборах у 24 ОТГ на Вінниччині, Житомирщині, Буковині, Донеччині, Луганщині, Рівненщині, Івано-Франківщині, Кіровоградщині, Львівщині, Миколаївщині та Одещині.

За результатами підрахунку голосів на дільницях, «Об’єднання «Самопоміч» подолало 5% бар’єр у Барській, Немирівській міських радах та Вороновецькій селищній раді у Вінницькій області. У Івано-Франківській області – у Тлумацькій міській та Космацькій селищній радах, на Миколаївщині – у Баштанській міській раді, на Буковині – у Вижницькій міській раді, на Львівщині – у Судововишнянській міській та Жовтанецькій сільській радах. У Житомирській області представники «Самопомочі» стануть депутатами у Коростишівській та Баранівській міських радах.

Також Цицюрський Андрій здобув найбільшу підтримку серед виборців та переобраний Барським міським головою (Вінницька область).

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини