Об’єднання «Самопоміч» веде на вибори об’єднану команду гідних людей

На з’їзді Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» затвердили список кандидатів на вибори народних депутатів до Верховної ради 2014 року.

Декларацію про створення спільного списку підписали партія «Об’єднання «Самопоміч», партія «Воля», провідні громадські активісти та експерти.

«Ініціюючи створення партії, ми ставили собі за мету прихід до влади в Україні людей з абсолютно новими якостями. Українці хочуть побачити в парламенті нових професійних, порядних і патріотичних людей, за яких буде несоромно. Я вірю в перемогу здорового глузду в українській політиці» – заявив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

До першої десятки списку «Об’єднання «Самопоміч» увійшли:
1. Ганна Гопко – співзасновник громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», громадська активістка.
2. Павло Кишкар – командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону «Донбас».
3. Олексій Скрипник – експерт в галузі інформаційних технологій, засновник та директор ІТ-компанії «Елекс», член наглядової ради IT-BPO Lviv Cluster.
4. Оксана Сироїд – директор Української Правничої Фундації, експерт «Реанімаційного пакету реформ».
5. Віктор Кривенко – експерт в галузі військово-промислового комплексу та економічної стратегії, голова правління благодійного фонду “Коло”, експерт “Реанімаційного пакету реформ”.
6. Місце зарезервоване для представника політичної партії “Воля”.
7. Олена Бабак – експерт в сфері житлово-комунального господарства, директор Інституту місцевого розвитку.
8. Наталія Веселова – керівник благодійного фонду “Допомога батальйону “Донбас”
9. Олександр Данченко – провідний експерт в галузі телерадіокомунікації та зв’язку, генеральний директор ЗАТ “Датагруп”.
10. Олена Сотник – член правління Асоціації правників України, експерт «Реанімаційного пакету реформ».

“Ми об’єднались в команду надії і дії, яка новими підходами забезпечить нову якість в парламенті” – заявила лідер списку «Об’єднання «Самопоміч» Ганна Гопко.
Сам лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» мер Львова Андрій Садовий піде на вибори під номером 50.

У Декларації про створення виборчого списку визначено основні цінності та пріоритети спільної роботи:

  • зміцнення оборонного потенціалу України та відновлення повного суверенітету держави на всій території держави, утвердження її позицій на світовій арені;
  • очищення державної служби від людей, які працюють на шкоду своїй державі, перетворення державного службовця в фахового, ефективного, політично неупередженого розробника та виконавця державної політики;
  • посилення ваги місцевого самоврядування в системі влади України, максимальне наближення влади до потреб людини;
  • утвердження справедливого, доброчесного і незалежного суду, а також формування незалежних та професійних органів правопорядку;
  • створення умов для для розвитку успішної соціальної ринкової економіки, з чесними правилами гри, можливостями для вільної реалізації підприємницького потенціалу народу;
  • забезпечення інформаційної та енергетичної безпеки країни;
  • інтеграція України в європейські та трансатлантичні структури;
  • виведення сфер освіти, науки та культури на рівень максимального державного пріоритету;
  • надання державної підтримки тим, хто її потребує, гарантування доступної та якісної медичної допомоги.

Також на з’їзді домовилися про створення у Верховній раді наступного скликання спільної парламентської фракції за участю усіх депутатів обраних за списком «Об’єднання «Самомоміч».

object(WP_Term)#12916 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини