«Новий Президент має зрозуміти: основа держави – єдність та сталий економічний і соціальний розвиток», – Семенуха

Про це народний депутат від «Самопомочі» заявив, коментуючи результати волевиявлення українців під час повторного голосування на виборах Президента України.

«У 2014- му році під страхом реальної війни та прагнучи зміни системи, українці обрали Петра Порошенка у першому турі, – зауважив Семенуха. – На жаль, за його каденції відбулося колосальне розчарування, бо частина людей не відчула жодних змін. І тому результат Зеленського – це передовсім наслідок діяльності Петра Порошенка, який навіть під час цієї кампанії замість того, аби консолідувати націю перед новими викликами, роз’єднував її».

«Безумовний позитив полягає у тому, що українці навчилися відкликати президентів не тільки на Майданах, але й на виборах, – додав Роман Семенуха. – Утім, наступний крок важчий – навчитися контролювати цих президентів, вимагати незмінності курсу, спільної розбудови інституцій. Тому нас чекає період турбулентності, прийняття жорсткої реальності, яка суттєво чи ні, але буде відрізнятися від тих очікувань та ілюзій, за які проголосувала більшість українців».

За словами народного депутата, перед Главою держави стоять надскладні виклики: питання безпеки, економіки, соціальної політики як, наприклад, повернення колосальних зовнішніх боргів чи трудова міграція.

«Нова реальність не заперечує проблем, – додав Семенуха. – Тому новообраний Президент негайно повинен озвучити прізвища кандидатів на ключові посади: пост Генерального прокурора, керівника СБУ тощо.

Окремо вважаю, що насамперед Глава держави має здійснити візити, наприклад, на Закарпаття, регіон із найнижчою явкою на виборах, який фактично дезінтегрований від суспільно – політичних процесів в державі, та на Галичину, де за нього віддали найменше голосів. Не можна допустити повторення ситуації минулого, коли Ющенко не міг поїхати у Донецьк, а Януковича не надто чекали у Львові.

Новий Президент має розуміти: основне – це єдність та сталий економічний і соціальний розвиток держави».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини