«Новий Мінськ» — це здача територій, — заява фракції «Самопоміч»

«Новий Мінськ» — це здача територій, визнання «ЛНР» і «ДНР» та жодної згадки про Росію — заява фракції «Самопоміч»

21 вересня в Мінську підписана угода, яка передбачає відведення військ на трьох ділянках фронту, проте може поширюватись на інші «узгоджені» ділянки.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» заявляє, що під гаслами миру та відновлення територіальної цілісності фактично вчергове здають території України та громадян України, які там живуть.

Ще декілька днів тому ми раділи звільненню 2-х українських полонених, що фактично були заручниками Росії. А внаслідок домовленостей в Мінську заручниками стануть сотні людей. В «зонах безпеки» залишаться люди, яких держава фактично кине напризволяще. Адже відколи з «зон безпеки» підуть війська України – відтоді звідти піде й держава Україна.

За попередніми угодами в Мінську вже створювалися «сірі зони». Це закінчилося тим, що ці зони теж є окупованими, а Україна втратила близько 5000 кв. км. території. І знову в укладених «угодах» йдеться про розведення Збройних сил України та військових формувань «ОРДЛО», без жодної згадки про військові формування Росії. Це фактично є визнанням того, що на сході України є громадянський конфлікт, а не війна, яку почала Росія. А отже «угоди» дадуть черговий козир Кремлю, який буде вдавати “миротворця” та вимагати зняття санкцій.

Відповідно до Конституції України на міжнародних переговорах державу представляє Президент України, Прем’єр-міністр або Міністр закордонних справ.

Особи, які підписали «угоди», не мали права розпоряджатися територією України. А тим більше робити українських громадян заручниками окупантів.

«Самопоміч» звертається до МЗС та Президента з вимогою надати пояснення: хто уповноважував їх на підписання «угод» про відступ армії, відмову від територій та громадян України. Ми також звертаємось до Генеральної прокуратури із заявою про вчинення злочину за статтею 353 «самовільне присвоєння владних повноважень».

Фракція «Самопоміч» закликає Президента або внести «Мінські угоди» на ратифікацію до Верховної Ради або публічно відмежуватися від будь-яких угод, які загрожують безпеці держави та громадян, а також припинити перемовини з маріонетками Москви.

object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни