Новий фронт дій ГПУ часів Луценка — знищення інвестиційного клімату Львова, — Кіраль

Новий фронт політично вмотивованих, вибіркових дій влади в особі ГПУ часів Юрія Луценка: цього разу під прицілом знищення інвестиційного клімату Львова, шляхом відлякування іноземних інвесторів, що за задумом влади має спричинити відтік іноземного капіталу, закриття робочих місць, і поступовий занепад Львова як приязного для іноземних інвесторів міста..

В 2012 році, Львів першим розробив, затвердив рішенням ради концепцію розвитку індустріального парку “Рясне-ІІ”. Під номером “3” його було внесено до державного реєстру, і за результатами відкритого конкурсу (конкурсну комісію очолював нинішній голова ЛОДА, а тоді перший заступник міського голови Львова Олег Синютка) було залучено голандську компанію “СіТіПі”, яка є беззаперечним лідером в Європі у розбудові та управлінні індустріальними парками (більше про це тут і тут).

Місто три роки переконувало інвестора, що не такий страшний вовк, як його малюють, та інвестувати в Україну безпечно. Про плани інвестора говорили з тодішнім першим заступником міністра економіки України Юлією Ковалів, а тут реклама індустріальних парків компанії в Чехії, відразу біля виходу в зоні “Прильоти” летовища міста Праги.

А далі, влада переходить у наступ і б’є по найбільш болючих точках сталого і стабільного розвитку Львова, забезпечення його конкурентоздатності та іміджу міста як комфортного для проживання та залучення інвестицій. Бо міський голова Львова – лідер партії “Об’єднання “Самопоміч”, а відтак сам Львів разом із мільйонною громадою стає заручником у спробах політичної розправи влади з демократичною, конструктивно налаштованою опозицією.

Півроку тому, ГПУ відкриває кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень міським головою, який ніби-то продав земельну ділянку за нижчою ціною, ніж її нормативна оцінка. Про це вже писав тут.

Кілька тижнів тому, за зверненням ГПУ в рамках кримінального провадження вище, Печерський районний суд міста Києва дає дозвіл на проведення позапланової перевірки платника податків щодо сплати ним усіх податків – стоп, а як це пов’язано з кримінальним провадженням вище? Перевірки в порядку загального нагляду прокуратурі заборонені. Виходить, ухвала суду незаконна.

Інспектори ДФС у Львівській області за результатами перевірки складають акт, в якому донараховують і зобов’язують СіТіПарк сплатити понад 1.2 млн грн орендної плати за землю за три місяці 2015 року. Представник компанії, KPMG, пишуть заперечення на 4х сторінках, і звертаються до Президента України, прем’єр-міністра, во голови ДФС України за захистом від свавілля податківців, які

— не враховують чинну, ніким не оскаржену та не скасовану ухвали Львівської міської ради про надання пільги, на підставі чого з інвестором було укладено угоду оренди,

— та гарантовану законами України “презумпцію правомірності” платника податків на випадок колізії, конфлікту норм різних законів, кодексів, інших обов’язкових до виконання нормативних документів.

Сьогодні, прийшов на засідання комісії ДФС з розгляду заперечень платників податків і, за присутності медіа, цей напад вдалось відбити – прийнято рішення відтермінувати рішення по донарахованих податках для того, щоб перевірити чинність зазначеної ухвали ЛМР… (тобто, наявність чи відсутність, чинність рішення органу місцевого самоврядування – міської ради Львова, яка єдина уповноваження приймати рішення з земельних питань на своїй території навіть не розглядалась?), а відтак відстояти шанс громади на створення понад 3000 робочих, місць і сотні мільйонів доларів інвестицій… але, щось мені підказує, що на цьому ні податківці, ні працівники ГПУ Луценка зупинятись не збираються, а тиск на Самопоміч через переслідування та вибіркове правосуддя навколо всього, що важливе для Самопомочі, її лідера і міського голови Львова Садового, та зрештою, для мешканців Львова загалом лише посилиться і триватиме аж до 2019 року, завершення виборчої кампанії з виборів Президента України.

Інвестор в шоці – він ще працювати навіть не почав, громада поставлена в чергову позу, циннізм та безпринципність влади – яка спочатку молиться на голландських депутатів задля підтримки угоди асоціації, а потім демонструє свою вдячність тиском на голландських інвесторів в Україні – пробиває чергове дно, а головне, які сигнали ми посилаємо потенційним іноземним інвесторам, без капіталів яких Україні не вийти на рівень 10-15% ВВП, а не 2-3% Гройсмана-Порошенка (що дає можливість далі грабувати і розкрадати кошти державного бюджету), для того щоб вирватись вперед!

Відправлено чергове депутатське звернення до Генерального прокурора з вимогою виконати свою обіцянку у приватній розмові зі мною після недавнього виступу зі “звітом” у Верховній Раді України – він обіцяв не чіпати інвестора і відганяти від нього всі інші контролюючі органи “поганою мітлою”! Якщо не лицемірив, час настав братись за мітлу!

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини