Номер 103 потрібно замінити на номер гарячої лінії уряду!

Набридли фейки! Набридли пусті обговорення!!! 

Замість виконання закону України «Про екстрену медичну допомогу» нам пропонують обговорити якусь чергову Концепцію реформування ЕМД?! На це не можна погоджуватись!

Два роки знадобилося, щоб привернути увагу Прем‘єр-міністра та Уряду до проблем екстреної допомоги. 
Нарешті це сталося. І що у підсумку?

Пропонуються такі зміни, які можуть зробити ще гірше для людей, які сьогодні поки що працюють в службі і виконують свій професійний медичний обов’язок. Чиновники ще й насміхаються з медиків, відправляючи їм «смотрящих», як це вирішило МОЗ. 
Я підтримую питання підвищення кваліфікаціі, але не в такий спосіб. Хто ці призначені особи, які будуть давати оцінку роботі складу бригад? Який їх професійний рівень? На підставі чого будуть робити визначення, чи вірно діє лікар, фельдшер?

А що далі, за наслідками таких поїздок? Скажуть, що бригати ЕМД працюють з порушеннями, роблять помилки, тому зарплату не потрібно підвищувати??? 
Так може це і є метою? Якщо справжня мета, знайти причину, чому не збільшувати фінансування, то не потрібно це робити в такий спосіб, люди ще більше почнуть звільнятись з служби… Тоді точно номер 103 потрібно буде негайно замінити на номер гарячої лінії уряду!

Концепція так званої «реформи» екстреної допомоги, яку в червні Міністерство охорони здоров‘я виклало для суспільного обговорення, ніяких покращень не передбачає. Та й яка взагалі яка може бути Концепція, якщо є прийнятий закон «Про екстрену медичну допомогу», який просто потрібно виконувати?!!

Досить фейків, досить обговорень, треба просто працювати! 
Статистика про причини смертності в Україні говорить, що тисячі людей щорічно можна врятувати лише за рахунок правильної організації системи екстреної допомоги! 
Зараз навіть базові речі не виконуються, фінансування на рівні державного бюджету відсутнє, коштів областей не вистачає! 
Невідкладна медична допомога, взагалі випала із уваги МОЗ, жодного запропонованого рішення на цю тему!

Тому без належного ДЕРЖАВНОГО фінансування системи екстреної допомоги всі ці обговорення, численні концепції не мають жодної цінності! Саме цінне – це медики, які поки ще є в бригадах ЕМД, і вони мають одержувати не 3700 грн, а достойну зарплату.

Наступної середи 11 липня організовую проведення засідання підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету охорони здоров’я ВР на 14.30. 
Завпрошую до участі!

Треба припиняти це знущання і вимагати уряд виконувати закон!

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті