«Ні!» списанню боргів олігархів за рахунок простих громадян

Уряд Гройсмана направив до парламенту законопроект № 8253, яким пропонується оплатити всі борги приватних обленерго перед державним підприємством «Енергоринок» бюджетними грошима та додатковим підвищенням тарифів для споживачів.

Ця чергова законодавча оборудка, ініційована урядом, пропонує, простішими словами, забрати з кишень пересічних українців 10 млрд грн. та віддати їх олігархам, зокрема і російським. Найбільшу частку, 7 млрд грн., мають отримати компанії з орбіти Рината Ахметова.

Ми як держава, не маємо ніякого права за рахунок українського громадянина як платника податків покривати ті збитки, які несе приватний бізнес, інакше тоді таку практику необхідно застосовувати до будь-якого бізнесу в Україні.

Окрім того, цим законопроектом пропонується також оплатити борги обленерго, які взагалі не мають ніякого відношення до зони АТО, військових дій та тимчасово окупованих територій.

До того ж, законопроект мотивує наступні неплатежі та борги. Адже ним передбачено, що всі борги, які будуть утворюватися до 1 січня 2020 року, будуть погашатися за рахунок спеціальної надбавки до тарифів. Це, у свою чергу, означатиме нове зростання тарифів на електроенергію.

Подібна «енергетична політика» є просто неприпустимою, і я закликаю всіх своїх колег із Верховної Ради не пітрипувати законопроект №8253 на голосуванні.

 

Вікторія Войціцька

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини