«Незалежний» регулятор призначає в країні європейські тарифи у той час, як 50% населення України – за межею бідності!» – Альона Бабак

Як зазначила народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак, під час звіту голови НКРЕКП у парламенті країна стала свідком ганебних явищ.

«Від найбільшої фракції у парламенті сьогодні було свідчення про те, що незалежний регулятор є залежним, що його рішення можуть піддаватись політичному тиску, а не судовим позовам, як написано в законі.

Друге ганебне явище – цей регулятор абсолютно не розуміє свої функції. Він називає популізмом те, що в економіці називається платоспроможністю і економічною доступністю. Вони нас орієнтують на ринкові ціни Європи в той час, як 50% населення України – на субсидіях. Це люди, які є за межею бідності за визначенням усіх міжнародних стандартів», – наголошує Альона Бабак.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини