Невідомі напали на активіста «Самопомочі», керуючого справами виконкому Пустомитівської міськради

У вівторок, близько опівночі, чоловік отримав удар по голові дерев’яним або металевим предметом біля свого подвір’я.  Чоловіка щойно перевели з реанімації зі струсом мозку у хірургічне відділення. Андрій Луків пов’язує напад із своєю політичною діяльністю, адже є одним із засновників осередку «Самопомочі» у Пустомитах. Зокрема, на Пустомитівщині у трьох територіальних громадах 29 жовтня відбудуться вибори, де «Самопоміч» бере активну участь.

 

Голова Львівської обласної організації Парасковія Дворянин заявляє: «Вибори до ОТГ у Пустомитівському районі (як і в Славську та Рудках Самбірського району) будуть непрості. Вже залякують кандидатів, які балотуються від «Самопомочі», обласна влада та місцеві поміщики купують виборців асфальтом, сміттєвозами, районними адміністраціями, не приховують своїх намірів фальсифікувати результати через «свої» ТВК, вкиди, вимкнене світло, через спецдільниці. Вони не зупиняться ні перед чим! Співзасновника районного осередку об’єднання «Самопоміч» сильно і цинічно побили через його принципову і непохитну позицію, через його активну роботу під час виборчої кампанії. Андрія Луківа та потужну команду «Самопомочі» в Пустомитівському, як і в усіх інших районах та областях України, не зламати і не залякати».

 

Андрій Луків вже третій день на лікарняному ліжку. У вівторок близько опівночі чоловік отримав удар по голові дерев’яним або металевим предметом. Сталося це біля воріт будинку. Вийшов на вулицю, бо почув стукіт по паркану. «Я, відреагувавши на це, вийшов на подвір’я. Побачив людину, але поспілкуватись не зміг. Коли підійшов до неї, мене вдарили по голові, я так розумію, хтось вже інший. А ту людину, до якої йшов, бачив тільки зі спини», – розповів постраждалий Андрій Луків.

 

Внаслідок удару чоловік отримав черепно-мозкову травму, струс мозку і потрапив у реанімацію. Зараз його вже перевели до хірургічного відділення. Андрій досі не може встати з ліжка. У поліції відкрили кримінальне провадження – за статтею про умисне нанесення тілесних ушкоджень.