Необхідно суттєво збільшити фінансування програм енергоефективності, — Бабак

Бюджет, у якому йде викривлення державної політики, не можна приймати. Про це заявила народний депутат від “Об’єднання “Самопоміч” Альона Бабак.

“Ситуація з цим бюджетом дуже дивна. Ми чуємо про те, куди ми йдемо, якими є напрямки реформ, зокрема енергетична реформа начебто є нашим надбанням. Проте давайте подивимося на цей бюджет. Що ми бачимо? Збільшення субсидій. Це означає, що і надалі збільшуватимуться тарифи. Чуємо, що нова цифра по субсидіям сягатиме 60 мільярдів гривень. Водночас подивіться на ту енергоефективність, про яку говоримо на кожному кроці. Лише 800 мільйонів гривень передбачено на Фонд енергоефективності. Фонд енергоефективності ще не створений. Він буде створений з часом й після того, як ми приймемо закон, як він почне функціонувати як інституція та відпрацює механізм акредитування. І весь цей час жодна українська сім’я не зможе скористуватися теплим кредитом. Це абсурд і нонсенс”, – певна Альона Бабак.

Народний депутат певна: закони та бюджет, в яких йде викривлення державної політики, не можна приймати.

“Має бути суттєво збільшено фінансування на програми енергоефективності, теплих кредитів для людей”, – акцентує Альона Бабак.

Ще одним аспектом, на якому резюмуючи зауважує нардеп, є передача у проекті бюджету на 2017 рік на місцевий рівень функцій щодо фінансування комунальних видатків. Справа в тому, що, незважаючи на такі плани, непомітно, щоб держава підтримувала громадян на місцях з точки зору роботи над енергоефективністю, наприклад, шкіл та лікарень.

Альона Бабак
object(WP_Term)#12938 (16) { ["term_id"]=> int(150) ["name"]=> string(60) "Житлово-комунальне господарство" ["slug"]=> string(9) "utilities" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(150) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(16) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(150) ["category_count"]=> int(16) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(60) "Житлово-комунальне господарство" ["category_nicename"]=> string(9) "utilities" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12939 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12940 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Житлово-комунальне господарство