«Безсенсовно приймати правильні закони, якщо вони будуть дискредитовані через неправильне їх втілення», – Підлісецький

Колись голова НКРЕКП підняття цін для населення пояснював коаліційною угодою, потім Роттердам+ – окупацією Донбасу, тепер ще й підняття вартості піключення мотивує нібито підтримкою членів робочих зустрічей в комітеті ПЕК. Як голова усіх цих зустрічей рішуче заявляю, що це брехня і маніпуляція. Ми обговорювали ці питання і формулу розрахунку, але використання формули було абсолютно ганебним та злочинним.

Не використані понижуючі коефіцієнти, здійснена переоцінка вартості активів, безглуздо усереднено показники вартості деяких обленерго. Доречі, під час обговорень на групі, представники комісії озвучували очікувану вартість підключення 1 кВт в межах 3500 грн., і навіть цю цифру ми вважали завищеною, тому розробляли механізми її зменшення.
Така маніпуляція паном Вовком підтверджує правильність мого рішення. Я відмовляюсь готувати та представляти законопроект про Ринок електроенергії до другого читання доти, доки не буде проведена ротація членів Регулятора на чолі з головою Вовком.
Безсенсовно приймати правильні закони, якщо вони будуть дискредитовані через неправильне їх втілення.

Лев Підлісецький

Лев Підлісецький
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини