«Нечесні на руку люди хотіли звільнити оборонну продукцію від сплати ПДВ», – Андрій Журжій

Парламент відхилив законопроект, яким пропонувалось доповнити перелік продукції оборонного призначення, яка при ввезенні та постачанні на митній території України мала бути звільнена від оподаткування податком на додану вартість.

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Журжій, логіки у змінах немає:

«Це хибний шлях. Адже гроші на оборонне замовлення виділяються з держбюджету. Податок на додану вартість сплачується до державного бюджету. Тому, з точки зору бюджету, жодної логіки у звільненні від оподаткування ПДВ немає».

Андрій Журжій переконаний, що єдина логіка є в тому, коли ці товари завозить не держава.

«І тоді це схема, яку намагалась узаконити Верховна Рада. Якщо ми звільняємо певні види продукції від оподаткування, то ми створюємо можливість для тих чи інших схем з метою завезення або реалізації продукції без сплати податків. Фактично, нечесні на руку люди хотіли звільнити продукцію від сплати податку на додану вартість», – наголошує народний депутат.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини