«Не продавайте наше майбутнє» – молодіжка «Самопомочі» провела акцію під Верховною Радою

20 вересня молодіжне крило партії «Об’єднання «Самопоміч» провело під стінами Верховної Ради акцію під назвою «Гречка вибере за тебе». Молоді люди з усієї країни з’їхалися, щоб виступити проти підкупу виборців та за дотримання демократичних процедур під час виборів.

Один з учасників акції зауважує: «Спочатку одні продають своє майбутнє за гречку, а потім інші, щоб виправити цю помилку, віддають найцінніше – своє життя. Давайте разом не обирати гречку, давайте разом обирати життя. Давайте разом ставати відповідальними за власне життя, власні родини, власне майбутнє. Чесні, непідкупні вибори – це дзеркало свідомості, демократії та волі народу».

Крім того, на переконання активістів, якщо молодь ігноруватиме голосування, врешті вибір й надалі робитимуть за них. «І після того ми виїжджаємо за кордон, бо ніхто до нас не прислухається і не представляє наші інтереси. Можливо, варто саме зараз поборотися за себе і за зміни в своїй країні?» – акцентує учасниця акції.

Крім того, до дорослих звертається восьмирічний Даніель. Він каже: «У нас в гімназії вчать бути чесним, не кривдити дівчат, допомагати слабшим, берегти природу і поважати батьків. Чому ви досі не навчились цих правил? Зараз я змушений просити вас – не продавайте наше майбутнє».

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник підсумовує: «Я дуже сподіваюся, що народні депутати почули, і все ж таки у них прокинеться совість і вони не будуть продавати і купувати ці вибори. А ми, громадяни, оберемо найкраще майбутнє для нашої найкращої України».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини