Не має майбутнього держава, де чесних людей карають за надуманими звинуваченнями, – Березюк

Олігархічна влада не полишає тиск на місцеве самоврядування. Сьогодні Апеляційний суд Херсонської області залишив без змін рішення Скадовського районного суду, яким на рік від посади був відсторонений мер Скадовська Олександр Яковлєв.

Мусимо розуміти – за канцелярські скріпки, за ручку, олівець чи будь-яку дрібницю система може знищити будь-кого, якщо цього захоче чинна влада. І, що ще більш прикро – знехтувати вибором та думкою тисяч людей.

Сьогодні влада не принизила Олександра Яковлєва – його підтримували сотні скадовчан, які йому довіряють. Бо вони бачать, що вдалося зробити команді мера за два роки.

Сьогодні влада вчергове принизила державу, зробивши черговий крок до знищення її фундаменту – місцевого самоврядування.

Але які перспективи у держави, де корупціонери, що обкрадають людей на мільярди, не тільки не покарані, але й були в суді та продовжують спокійно жити і знаходитися при владі? Коли у той же час чесні самостійні люди, які мали сміливість та волю працювати на відбудову громади, відсторонені від обов‘язків через надумані мізерні нібито порушення? Напевно, дуже сумні.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини