НАЗК затвердило звіт «Об’єднання «Самопоміч» за 2016 рік

Національне агентство із запобігання корупції провело аналіз звіту Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік. Затверджений висновок агенції підтвердив, що усі кошти державного фінансування Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» використано відповідно до чинного законодавства України та згідно із статутними цілями партії.

Єдине технічне зауваження НАЗК до звіту «Самопомочі» стосується пожертв на суму 131 900 грн, які були здійснені на користь Київської обласної організації партії. Ці кошти громадяни внесли у касу організації, звідки в подальшому вони були перевнесені бухгалтерією на банківський рахунок організації.

«Таким чином, ці кошти є абсолютно прозорими і жодним чином не приховувались. Запитання виникли лише до технічної процедури їх отримання, оскільки формально свої внески фізичні особи повинні були зробити відразу на банківський рахунок організації.

При цьому варто зауважити, що тут не йде мова про кошти державного фінансування, у зв’язку з чим жодної шкоди публічним коштам не було заподіяно і не могло бути заподіяно», – зазначає керівник юридичного департаменту Виконавчого комітету Політичної партії, народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини