НАЗК понад чотири місяці перевіряє декларацію Олени Сотник

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк звернуся до НАЗК із вимогою пояснити причини, чому перевірка електронної декларації народного депутата Олени Сотник триває понад визначений законом термін.

Зазначимо, що Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку декларації Олени Сотник 19 червня 2017 року. У ході перевірки народний депутат двічі надавала пояснення на всі запитання службовців НАЗК та подавала всі підтверджуючі документи, які від неї вимагали.

Причому вдруге пояснення подавались новопризначеному перевіряючому, який повідомив про неможливість направлення офіційного письмового запиту, посилаючись на те, що встановлений строк для проведення перевірки закінчився.

Олена Сотник, йдучи назустріч працівникам НАЗК та сприяючи проведенню перевірки, добровільно надавала пояснення на всі питання, виклавши їх у письмовій формі, та подавала всі необхідні підтверджуючі документи.

Останні пояснення були надані 8 вересня 2017 року, і з того часу досі не був складений висновок щодо перевірки декларації та не було прийняте рішення про завершення перевірки.

«Отже, перевірка декларації Олени Сотник триває вже понад чотири місяці, хоча максимально можливий строк становить 90 днів. Тому звертаюсь до НАЗК і вимагаю пояснити, у зв’язку із чим перевірка досі не завершена та повідомити про час, коли вона буде закінчена», – зазначає Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини