Наступні вибори – це цивілізаційний вибір. Ми маємо гідного кандидата – Андрія Садового

Об’єднання «Самопоміч» офіційно висунула Андрія Садового кандидатом на пост Президента України 3 січня на з’їзді партії.

«Ми маємо кандидата в Президенти, який знає як і вміє боротися», – каже віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

«Самопоміч» очікує насамперед на  нові кадрові рішення від нового Президента, зазначає депутат політсили Тетяна Острікова: «Президент Садовий призначить такого Генерального прокурора, при якому неможливо буде красти з бюджету і при якому бюджет не буде втрачатись на митниці і в офшорах. І Президент Садовий призначить такого керівника СБУ, при якому російські агенти не володітимуть нашою критичною інфраструктурою, об’єктами енергетики і надрами».

Єгор Соболєв наголошує, що у кандидата від «Самопомочі» є успішний досвід в політиці.

«Дуже важливо, щоб кандидат в Президенти якомога більше знав про цю посаду, якомога більше вмів. Президент тільки на найважливіші посади має призначити близько 3000 людей, Президент – це насамперед велика команда. І не одна хороша людина, потрапивши на велику посаду, ламалася, виявлялася неефективною, тому що не мала такої команди», – наголошує Соболєв.

Зауважимо, Садовий тричі обирався мером Львова. І зараз Львів увійшов у Топ-3 міст, де роботодавці виплачують найвищу зарплату, обігнавши навіть такі індустріальні центри, як Дніпро і Харків. Бюджет Львова зростає: якщо країна зростає наступного року тільки на 3%, то бюджет Львова зростає на 16%.

На закиди опонентів, що Андрій Садовий і «Самопоміч» – непрохідні на виборах 2019 року, лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк відповідає: «Один хлопчина, наймолодший з нас, один з лідерів молодіжного крила «Самопомочі» повірив в ідею «Самопомочі», повірив в Садового і повірив в себе. Пішов на Тернопільщині на посаду голови ОТГ і в нерівній боротьбі проти шахрайства, хамства, зневаги приніс партії 32%. Це Олег Грушицький. Це приклад, за яким треба йти».

Член Комітету з питань аграрної політики, депутат «Самопомочі» Іван Мірошніченко закликає людей розуміти, яка важливість 2019 року і їхнього вибору: «Це цивілізаційний вибір країни, куди далі країна буде рухатись: чи ми далі будемо йти важкою дорогою (легкої не буде), але у правильному напрямку до свободи людини, до економічних свобод, до поваги один до одного, до тих цінностей, про які ми всі говоримо, або нас так потихеньку, непомітним способом, повернуть назад, туди, де ми всі вже були. І все, що ми пережили за 28 років, буде даремним. Смерті були даремно, економічні проблеми були даремно. Ми за мир, але за мир на наших умовах, не будь-якою ціною».

«У нас є доктрина, і все, що говорив Садовий – це не просто слова, в нас достатньо досвіду втілити це».

 

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини