«Наша мета – стати рівноцінним та цікавим партнером для Європейської народної партії», — Березюк

Лідери «Об’єднання «Самопоміч» разом з командою офісу виконавчого комітету провели зустріч з представниками Європейської народної партії (ЄРР) на чолі з віце-президентом Пауло Рангелем. Як зазначила представниця ЕРР Гінтаре Наркевікюте, ми щасливі, що з моменту нашого першого міжпартійного контакту близько 3 років тому «Самопоміч» нарешті прийняла рішення та подала заявку на вступ у Європейську народну партію».

Голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголосив на тому, що рішення про вступ до Європейської народної партії було не простим. «Ми проводили дискусії з різними європейськими політичними групами, дискутували всередині партії. Членство в Європейській народній партії потрібно нам не саме собою як статус, ми потребуємо Вашого майже столітнього досвіду партійного та інституційного будівництва, щоб збудувати справжню ідеологічну політичну партію в Україні. Як ми скористаємося з цього членства, залежить від нас. Наша мета – стати рівноцінним та цікавим партнером для ЕРР», – зазначив народний депутат.

Віце-спікер Оксана Сироїд також додала, що «Самопоміч» зацікавлена в побудові сильної української інституційної держави: «Раніше українське суспільство було розділене на тих, хто вірив у дружбу з «братнім» російським народом, та тих, хто вірив, що, в разі чого, їх прийде захищати НАТО. Сьогодні будь-які з цих міфів розвіялися. Українці починають розуміти, що лише вони самі зможуть захистити свою країну, що нам треба навчитися бути успішними, неперетравлюваними для Росії.

Під час зустрічі представники «Самопомочі» та Європейської народної партії серед іншого також обговорили питання та проблеми реформи децентралізації, зміни до Конституції, результати Мінських домовленостей та відтягування голосування за закон про тимчасово окуповані території, критичну необхідність створення незалежного антикорупційного суду тощо.

«Прозорість, до якої призвело електронне декларування, відкрила очі українському суспільству. Люди, які сьогодні сидять в парламенті, разом задекларували таку неймовірну кількість готівки, що не вкладається в голові. Сьогодні це водночас і виклик, і можливість для української політичної системи очиститися.

«Самопоміч» є єдиною некорумпованою партією в парламенті», – зазначив народний депутат Єгор Соболєв.

Як резюмував лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий, «сьогодні дуже легко говорити про плани на майбутнє, набагато важче говорити про теперішнє… В умовах, коли в Україні понад 300 політичних проектів, що є власністю олігархів, дуже непросто будувати справжню ідеологічну партію».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини