«Наш список буде відкритим, така воля народу», – Андрій Садовий

Декларацію про створення спільного списку підписали партія «Об’єднання «Самопоміч», партія «Воля», провідні громадські активісти та експерти. Проте, до кінця тижня громадськість, журналісти можуть висловити свої думки з приводу людей у списку.

«Ми оприлюднюємо сьогодні всі прізвища, які є в списку. І просимо громадських активістів, журналістів дати нам чітке розуміння – чи варті ці люди представляти нас у парламенті.

І тільки враховуючи думки людей, ми проаналізуємо список на З’їзді наприкінці тижня і вирішимо остаточно, яким буде наш список.

Така була вимога народу – відкриті списки. Парламент за це не проголосував. Але тому це зробимо ми», – зазначив Андрій Садовий, лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» на з’їзді партії.

Андрій Садовий
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини