“Нас хвилює, що в бюджеті “паски” затискаються не монополіям та олігархам, а тим людям, які вже не можуть їх затиснути”, – Березюк

Нас хвилює, що в бюджеті “паски” затискаються не монополіям та олігархам, а тим людям, які вже не можуть їх затиснути. Про це повідомив Голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

“В нас є суттєві зауваження до Бюджетного кодексу в частині децентралізаційних процесів — взаємовідносин казначейства та регіональних влад”, – зазначив він.

Депутат констатував, що сьогодні проглядається те, що уряд поки не прийняв зауваженнь коаліції щодо бюджету, зокрема, у частині, що стосується змін по деолігархізації економіки.

Він також повідомив, що “Самопоміч” не буде голосувати за основу за законопроект щодо скасування пенсій, стипендій, пільг.

“Паски потрібно затиснути таким монополістам як “Нафтогазвидобуання”, підакцизним товаровиробникам, управлінням державних органів. Не може також бути 1 млрд гривень фінансування на функціонування Верховної Ради та 4 млрд гривень на роботу Генеральної прокуратури”, — сказав Березюк.

Також він повідомив, що “Самопоміч” наполягатиме на змінах в проекті Податкового кодексу, зокрема, статті щодо електронних рахунків ПДВ.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією