Народні депутати Соболєв та Семенченко виходять з “Самопомочі”

Народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які буди обрані у 2014 році до Верховної ради за списками Об’єднання “Самопоміч”, оголосили про намір вийти з партії.

Єгор Соболєв уже підписав відповідну заяву (на фото), а нардеп Семенченко оголосив про намір зробити це найближчим часом. Депутати повідомили про це своїх колег під час засідання фракції “Самопомочі”.

При цьому обидва депутати залишаються членами фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Верховній раді. Як поясний Єгор Соболєв, депутати від Самопомочі були обрані до Парламенту від різних середовищ і там не зкурвились, а взяли активну участь у творенні законів для протидії корупції, визнання Росії окупантом, посилення місцевого самоврядування та поширення української культури. “Ми маємо обов’язок відстоювати ці позиції до завершення повноважень, які нам делегували люди”, — заявив Єгор Соболєв.

Нагадаємо, раніше лідер партії Андрій Садовий повідомив про можливість виходу частини народних депутатів зі складу фракції.

“Парламент доживає останні місяці і політики визначаються зі своїм майбутнім та потенційними новими попутниками. Як би не склалась доля тих, хто вирішить покинути «Самопоміч» в цей момент і якими б не були їх мотиви, я хочу подякувати їм за їхню працю. Не скурвились, не зраджували виборців і принципи, робили те, що могли, хоча були у значній меншості.” – напасав Андрій Садовий в дописі у Facebook.

Лідер парії повідомив також, що «Самопоміч» чекає непросте внутрішнє перегрупування. “Ми йдемо в процес формування нового складу кандидатів, який відбудеться за принципом «відкритих списків». Далі підуть ті, для кого це дійсно справа життя.” – йдеться в заяві Андрія Садового.

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини