Народний депутат «Самопомочі» Альона Бабак вирішила скласти депутатські повноваження

У зв’язку з родинними обставинами народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Бабак вирішила скласти депутатські повноваження.

«Альона Бабак – одна з найпрофесійніших і найуспішніших народних депутатів у цьому Парламенті. Але у кожної людини є своє життя і обставини, які ми мусимо цінувати і  поважати.

Альона, оцінивши свої життєві обставини, прийняла рішення і ми до нього ставимося з глибокою повагою.

Беззастережно, якщо Альона Бабак таки складе повноваження – житлово-комунальне господарство, ОСББ, енергетична галузь, втратять величезне представництво у Верховній Раді.

Але Альона Бабак залишається з нами як соратник, однодумець і людина, яка переживає за процеси, які відбуваються», – прокоментував таке рішення депутатки голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини