Найголовніше в Балаклії – повернути людям спокій, – Семенуха

У балаклійців у домівках досі стоять зібрані тривожні сумки. Люди бояться повторення минулорічних подій.

Сьогодні, 12 червня, народний депутат Роман Семенуха під час візиту до Балаклії відвідав військове містечко і зустрівся з місцевими мешканцями, які найбільше постраждали під час вибухів на арсеналі у 2017 році. У багатьох будинках вже поставили нові вікна, двері, але цього замало, кажуть люди. Найбільш гостро досі стоїть питання відчуття безпеки – серед звичайних мешканців, лікарів і вчителів.

“Найголовніше в Балаклії – повернути людям спокій. Люди заспокояться, коли будуть впевнені, що вибухи на арсеналі більше не повторяться. Представники Міноборони мають приїхати і з’ясувати, куди пішли виділені державою на ліквідацію наслідків вибухів 150 мільйонів гривень, а також переконати місцевих мешканців, що повторення трагедії не буде“, – зауважив Роман Семенуха.

Народний депутат наголосив, що фракція “Самопоміч” буде ініціювати виділення з обласного бюджету коштів на відшкодування балаклійцями втраченого майна – не лише будинків, але й гаражів, автомобілів, льохів тощо. Люди самі мають дбати про захист своїх прав, зауважив народний депутат. Він порадив місцевим мешканцям, у яких багато питань щодо якості ремонту їхніх будівель, збирати звернення і подавати колективні позови до державних органів на відшкодування збитків від вибухів на військовому арсеналі.

Влада має відзвітувати, чи можуть мешканці Балаклії почуватися в безпеці, адже навесні 2018 року вибухи повторилися. Крім того, у поточному році були виділені 534 мільйони гривень із державного бюджету на утилізацію складів ЗСУ й арсеналів.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини