На виборах ОТГ на Чернігівщині «Самопоміч» набрала 9% голосів

Згідно з паралельним підрахунком голосів, партія виборола четвертий результат під час перших виборів до новоствореної Борзнянської ОТГ.

Виборчий список «Самопомочі» складався з 22 кандидатів на чолі з Олексієм Христичем, керівником місцевого осередку партії. Більшість кандидатів – молоді фахівців, підприємці та відомі в громаді активісти.

У штабі запевняють, такий результат дався не просто. Опоненти масово скуповували голоси та роздавали соціальні допомоги. Попри це, «Самопоміч» імовірно посяде 4 місце у гонці і сформує фракцію з трьох депутатів. Залишилося дочекатися офіційних результатів виборів.

«Це результат нашої роботи на місцях і «Самопомочі» як партії загалом. Переконаний, що відсоток «Самопомочі» на парламентських виборах буде не менший, аніж в нас в Борзні», – коментує Олексій Христич.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини