На «Самопоміч» чекає непросте внутрішнє перегрупування», – Садовий

Найближчим часом частина народних депутатів від «Самопомочі» покине фракцію. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер партії, міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, парламент доживає останні місяці, і політики визначаються зі «своїм майбутнім та потенційними новими попутниками».

У своєму дописі Андрій Садовий не назвав конкретних прізвищ парламентарів, які збираються вийти з фракції «Об’єднання «Самопоміч», але подякував їм за роботу: «Як би не склалася доля тих, хто вирішить покинути «Самопоміч» в цей момент, і якими б не були їх мотиви, я хочу подякувати їм за їхню працю. Не скурвились, не зраджували виборців і принципи, робили те, що могли, хоча були у значній меншості».

Політик також додав, що на «Самопоміч» чекає непросте внутрішнє перегрупування і нагадав, що партія формуватиме новий склад кандидатів на наступні парламентські вибори за принципом «відкритих списків».

«Далі підуть ті, для кого це дійсно справа життя», – наголосив Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини