На розгляд ПАРЄ внесено декларацію про утиски опозиції в Україні

Представники 15 країн у Парламентській асамблеї Ради Європи внесли на розгляд ПАРЄ резолюцію, в якій закликають припинити переслідування прореформістських політичних сил.

«Висловлюємо серйозне занепокоєння тим, що станом на кінець 2016 року показники впровадження реформ в Україні поступово знизились. Крім того, спостерігається неприйнятна та небезпечна політика переслідувань та утисків, застосованих владою щодо прореформістських сил та активістів.

Підписавши Угоду про Асоціацію із Європейським Союзом, українська влада дала згоду виконувати вимоги ЄС щодо запровадження масштабних реформ.

Відтак, повинна дотримуватись зобов’язань та припинити політичні переслідування та утиски щодо представників політичних сил, активістів із протидії корупції та журналістів», – ідеться у тексті резолюції.

Нагадаємо, 27 червня у рамках засідань ПАРЄ у Страсбурзі відбувся семінар за участю експертів «Політичні переслідування в Україні та Молдові. Як політична корупція знецінює зусилля реформаторів». Під час заходу народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька розповіла про напади на політичну силу, яку вона представляє.

«Сьогодні Львів страждає від тиску державних та урядових структур, Адміністрації Президента, які хочуть зробити нас покірнішими, не дати нам критично висловлювати свою думку щодо Кабміну та Президента, оскільки ми зараз перебуваємо в опозиції.

Але хоч ми і є в опозиції, я хочу наголосити, що ми перебуваємо в коаліції з українцями. Ми перші в рейтингу партій, які підтримують впровадження реформ. І як недавно зазначив Ян Томбінський, екс-голова представництва Європейського Союзу в Україні, нам пора нарешті почати впроваджувати реформи, а не займатись імітацією. Це те, чого ми прагнемо – підтримки від ЄС, наших колег, щоб впроваджувати справжні реформи, особливо коли мова йде про боротьбу із корупцією», – наголосила Вікторія Войціцька.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини