«На Поштовій площі не може бути нічого, крім музею. Це очевидно кожному, хто там хоч раз був», – Оксана Сироїд

«Об’єднання «Самопоміч» підтримує киян, які вимагають створити музей історії Києва на площі Поштовій. Сьогодні на місці розкопок побували та поспілкувалися із активістами лідер «Самопомочі» Андрій Садовий та віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

«Стосовно простору на Поштовій площі рішення вже давно ухвалене громадою Києва – це має бути музей.

Будь-які інші рішення, які ухвалюються чи то міською радою, чи міським головою – не життєздатні, тому що енергія, яка є за рішенням громади — непереборна. І чим швидше міський голова, міська рада і забудовник це зрозуміють і поступляться, тим краще буде для всіх», – наголосила Оксана Сироїд.

Вона також запевнила, що «Самопоміч» буде разом з киянами домагатися створення музею.

«Якщо громада вирішить оскаржувати бездіяльність чи то органів місцевого самоврядування, чи Міністерства культури у судовому процесі, ми будемо поруч з киянами боротися доти, доки рішення не задовольнить інтереси киян. Незалежно від того, як довго буде тривати цей процес», – наголосила Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини