«На порядку денному мають бути закони про антикорупційний суд та про реінтеграцію», – Олег Березюк

На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, руйнація Антикорупційних органів — це війна проти незалежності України.

«Виступи проти НАБУ — це доказ того, що Агентство почало працювати так, як має працювати антикорупційний орган, і стало загрозою для корупціонерів. Але знущання над цими органами та їхнє знищення — це зрада національних інтересів.

НАБУ неефективне тільки тому, що немає антикорупційного суду, а судова система залишається васалом олігархів в країні. Внесення і прийняття закону про антикорупційний суд є умовою людей, яких влада сьогодні саджає в тюрми. Чому цих законів немає у порядку денному? Немає часу? Зате є закон, аби збільшити кількість прокурорів. Ми далі будуємо поліцейську державу, бо маємо на це в бюджеті дуже багато грошей?» – наголошує Олег Березюк.

Окрім того, за словами голови фракції, чомусь зник з порядку денного закон про реінтеграцію окупованих територій: «Сьогодні американці, європейці кажуть — якщо ви не приймете закон, який називаєте «реінтеграцією», не визнаєте війну війною і не зазначите дату цієї війни, з вами ніхто не захоче говорити, крім ворога».

object(WP_Term)#13146 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини