На Полтавщині у Щербанівській ОТГ – фальсифікація виборів

На Полтавщині намагаються позбавити законної перемоги кандидата в депутати до Щербанівської ОТГ від «Самопомочі» Оксану Гурцеву.
Місцева ТВК вирішила не зараховувати голосів по цьому окрузі, оскільки члени ДВК під час виборчого процесу опустили в скриньки контрольні листи без печаток. Коли ж це виявили у ТВК – вирішили анулювати результати.
Оксана Гурцева вже написала заяву в поліцію про вчинення злочину. Адже, на думку юристів «Самопомочі», приймаючи таке рішення, ТВК вийшла за межі своїх повноважень, адже не може не зараховувати результатів з дільниці. Це в компетенції ДВК, яка жодних сумнівів щодо законності виборів у цьому окрузі не мала, про що свідчить підписаний акт.
На думку народного депутата від партії «Об`єднання Самопоміч» Любомира Зубача таке рішення – суто політичне: «Згідно з законом бюлетені зі скриньки не враховуються, якщо після її розкриття взагалі відсутній контрольний лист. Якщо ж на цьому листі лише відсутні якісь реквізити (наприклад, не проставлена печатка), то дільнична комісія, у разі виникнення сумнівів, приймає з цього приводу окреме рішення. У цій ситуації контрольний лист наявний і члени ДВК та спостерігач іпідтвердили актом його достовірність. Важко уявити, що територіальна комісія настільки не компетентна і цього не знає. Просто їм поставили задачу – не допустити обрання кандидата від «Самопомочі». Ми пройдемо всю юридичну процедуру, всі інстанції і доб’ємся справедливості, а винні будуть притягнуті до відповідальності».
До того ж, анулювання результатів виборів позбавляє мешканців, які входять до округу номер 8, представництва в місцевій раді, оскільки нових виборів ТВК призначити не може.
Наразі представники «Самопомочі» очікують на протокол ТВК і вже готують позов до суду.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини