На миколаївського депутата від «Самопомочі» вчинено напад

«Учора пізно ввечері був брутально і жорстоко побитий депутат Миколаївської міської ради від «Самопомочі» В’ячеслав Опанасенко. Сьогодні він у реанімації. Йому погрожували протягом тижня, але ніхто на це не звертав уваги», – розповідає керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк.

Він продовжує: «Модно пранкерів ловити, але не шукати справжніх злочинців. Сьогодні очевидною є криза правоохоронної системи, яка виступає дестабілізуючою, а не стабілізуючою силою, бо карає не злочинців, а бере їх собі у пособники і карає людей, які борються з корупцією та злочинними угрупованнями, які шантажують та обкрадають державу».

«Об’єднання «Самопоміч» вимагає, щоб Генеральна прокуратура та Міністерство внутрішніх справ врешті-решт зайнялися роботою, а не обслуговуванням політичних та олігархічних груп у парламенті та державі.

«Невипадково закон про антикорупційний суд, який може привести до покарання тих, хто роками обкрадає цю державу, відхиляється і не розглядається у парламенті. А сьогодні це є основною вимогою наших європейських і американських партнерів», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини