«На Майдані був Беркут, який вбивав людей. В країні зараз є податкова міліція, яка вбиває бізнес», – Журжій

Народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» не допустили внесення поправок у законопроект щодо оподаткування спадщини, якими намагались незаконно повернути повноваження податковій міліції.

За словами Андрія Журжія, правки щодо відновлення повноважень податкової міліції не мали жодного відношення до закону про спадщину. По-перше, законопроект після першого читання не містив норм про відновлення податкової міліції. Окрім того, до другого читання він був підготовлений ще навесні 2016 року. І потім, порушуючи всі процедури регламенту, депутат Ніна Южаніна внесла туди зміни про податкову міліцію і про діяльність її на окупованих територіях, щоб отримати підтримку Опозиційного блоку.

«Чи цього чекають від вас люди, на крові яких ви прийшли сюди після Майдану? Я думаю, ні. Ми не маємо права відновлювати діяльність податкової міліції. Більше того, податкова міліція – збитковий орган. Торік ними було вилучено 200 мільйонів гривень готівки. Відповідно до офіційної статистики, в бюджет надійшло 780 тисяч гривень», – додає Андрій Журжій. 

Нагадаємо, Податкова міліція була ліквідована Верховною Радою з 1 січня 2017 року під час голосування за державний бюджет, а зараз країна потребує створення принципово нового органу, який займатиметься не тиском на бізнес та корупцією, а по-справжньому боротиметься з економічними злочинами. Таким відомством має стати фінансова поліція, законопроект №4228 про створення якої народні депутати «Самопомочі» зареєстрували ще у березні 2016 року.

object(WP_Term)#13128 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини