На Київщині побудують американську лікарню

Сучасну лікарню побудують американські інвестори у селі Ходосіївка Обухівського району. Про це повідомила народний депутат Ірина Сисоєнко.

«Завдяки Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», важливу роль в ухваленні якого відіграло «Об’єднання «Самопоміч», підвищилася зацікавленість іноземних інвесторів у реалізації нових проектів в Україні. Зміни законодавства стали поштовхом для вкладання коштів в українську медицину. Найближчим часом за кошти уряду США у Київській області буде збудовано сучасну багатопрофільну лікарню, яка відповідатиме світовим стандартам. Це не чергова «ідея на папері»: робота в даному напрямку вже розпочата. Тепер ресурси з обласних, міських бюджетів не витрачатимуться на будівництво лікарень, ремонти, закупівлю обладнання, а використовуватимуться для оплати медичних послуг громадянам», – пояснила пані Ірина.

Народний депутат наголосила, що в процесі реалізації медичної реформи питання ефективного використання коштів задля інтересів пацієнта є ключовим. Тож українці матимуть можливість звертатися за допомогою в будь-які медичні заклади, а держава сплачуватиме вартість наданих послуг відповідно до встановлених тарифів (незалежно від форми власності закладу).

«У новій лікарні отримуватимуть допомогу як мешканці Київщини, так і пацієнти з інших областей. Там надаватиметься екстрена медична допомога, буде створено дитяче реанімаційне відділення, травматологічне відділення, застосовуватимуться новітні стратегії терапії серцево-судинних захворювань і т. ін. Я вірю, що багатопрофiльнi лiкарнi, які відповідають найвищим світовим стандартам, невдовзі стануть реальністю для нашої держави!» – висловила надію Ірина Сисоєнко.

За словами нардепа, такі проекти за кошти американського уряду успішно втілено у життя в багатьох державах світу – Грузії, Словаччині та ін. «Його реалізація в Україні – не лише численні переваги для пацієнтів, а ще й мотивація для лікарів та медичних сестер не їхати за кордон у пошуках гідних зарплат, а працювати тут, на Батьківщині. Поки ми, народні депутати, боремося з урядом за збільшення заробітних плат медикам, з’являються медичні заклади, де оплата праці персоналу буде високою»,– прокоментувала Ірина Сисоєнко.

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини