На Чернігівщині розгромили офіс «Самопомочі»

У Борзні, що на Чернігівщині, розгромили офіс «Самопомочі». Вночі невідомі, розбивши вікно, потрапили до приміщення місцевого осередку. Зловмисники розкидали документи, розірвали прапор «Самопомочі» і викрали два ноутбуки. За словами керівника Чернігівського обласного осередку «Самопомочі» Костянтина Смалія,  напад однозначно пов’язаний з виборами. Адже у Борзні 23 грудня обиратимуть голову та депутатів ОТГ.

«Ми впевнені, що  це пов’язано з виборами в ОТГ. Конкуренти шукають інформацію, тому що в цих ноутбуках було багато робочих даних. Тобто, це явно не пограбування. Наприклад,  в офісі стоять ламінатори, які коштують дорожче, аніж ноутбуки, але їх ніхто не чіпав.  Чесно кажучи, ми були готові до такого розвитку подій. Адже у 2015 році під час виборчої кампанії палили наш офіс в Ніжині.  Тож це означає, що ми є сильними конкурентами і  на правильному шляху», – впевнений Костянтин Смалій.

Наразі в офісі працює поліція. Оглядають, чи не зникли документи.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини